Autokary Wynajem autokarów (Policz sam) Cennik Wolne terminy Informacje ogólne Kontakty Zapytaj Dokumenty Door to door Bilety autokarowe Ubezpieczenie Karta EURO26 Last minute Przewozy krajowe Transfery na lotnisko
 
"TravelGroup" Sp. z o.o.
Biuro Podróży
ul. Kalinowa 1/1
43-309 Bielsko-Biała
tel. +48 33 482 40 20
fax: +48 (33) 816 10 42
infolinia: 801 62 62 84

gsm1: +48 501768844 24h
gsm2: +48 797999090
gsm3: +48 509878000 24h
gsm4: +48 508567621


BELGIA
+3228084232 Bruksela

SZWAJCARIA
+41435012912 Zurych

USA
+16502822412 Mountain View

WIELKA BRYTANIA
+442031294813 Londyn

WŁOCHY
+3904611560087 Trentino

e-mail: biuro@travelplan.pl
Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 8-18;
 
RPA Swaziland 18 szlakiem osadników - rezerwaty
Symbol oferty: 1682/1719
Państwo: Republika Południowej Afryki
Region: Gauteng
Miasto: Johannesburg
Transport: Samolot
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie
Zakwaterowanie: Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji
świadczenia:
Cena:6270pln+2575USD, I rata: 800pln, II rata: 6270pln (minus I rata), III rata: 2575 USD płatne na miejscu. Cena obejmuje: - bilety lotnicze na trasie: Warszawa - Kapsztad - Johannesburg - Warszawa; - zakwaterowanie w hotelach i bungalowach na poziomie 3*,4*, pokoje 2- osobowe z łazienkami i klimatyzacją (tam gdzie jest konieczna). Pokoje wyposażone są w czajnik, jest też przeważnie kawa i herbata. W większości miejsc noclegowych są także baseny kąpielowe; - wyżywienie: śniadania na całej trasie + posiłki wymienione w programie;- transport – mikrobus z klimatyzacją; - opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika, który pełnił będzie jednocześnie funkcję kierowcy; - ubezpieczenia Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR) Cena nie obejmuje:- wstępów na wymienione imprezy oraz degustacje w RPA około –USD 590; - safari terenowymi pojazdami (na życzenie za dopłatą); - napiwków dla bagażowych (ok. 1 USD za bagaż przy każdym noclegu); - dopłatą do pokoju 1-osobowego 980 USD
Cena podstawowa:
Dokwaterowanie do pokoju 2-os., Uczestnik, WAW-JHN, CPT-WAW
OPIS:
RPA szlakiem osadników-rezerwaty

Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie. Wylot do Kapsztadu przez jeden z portów lotniczych.

Dzień 2 (40km):
Przylot do Kapsztadu. Powitanie przez lokalnego licencjonowanego przewodnika (z językiem polskim) przejazd na zbocze Góry Diabelskiej do miejsca - Mauzoleum Cecyla Rodeza z widokiem na północną cześć miasta, powitanie Kapsztadu - Matki Miast z lampką lokalnego szampana. Zwiedzanie Kapsztadu - Ogrody botaniczne (Company Garden s), Budynków Parlamentu. MalayQuarters -(na zboczu góry Sygnałowej) budynki kiedyś zamieszkałe przez zesłańców/niewolników, dzisiaj tętniące życiem środowisko - Cape Malay krótki przystanek na lokalny przysmak - Babbotie lub Halal Rol, czas na targowisko z wyrobami Afryki - czas wolny w centrum miasta. Spacer po Deptaku- Sant Georges street. Transfer do hotelu czas na odświeżenie. Zwiedzamy słynny Water Front - część portowa udostępniona dla turystów z mnóstwem sklepów, restauracji, typowa turystyczna atmosfera. Wjazd na Górę Sygnałową - widok na miasto Kapsztad . Przejazd na plażę - Table Bay, skąd przy kolacji z owocami morza będziemy podziwiać zachód słońca. Powrót do Lodge oddalonej o spacerek od plaży, z widokiem na całą Zatokę Stołową z miastem. Nocleg Lodge 3*. (Kolacja w restauracji).

Dzień 3 (240km):
Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie rezerwatu Półwyspu Przylądkowego. Jeżeli warunki pogodowe pozwolą wjazd na Górę Stołową skąd będziemy podziwiać widok na miasto Kapsztad oraz Zatokę Stołową. Przejazd malowniczym wybrzeżem przez Bantry Bay oraz Camps bay do Hout Bay. Podróż statkiem na wyspę Fok . Następnie przejazd na miejsce widokowe Chapmans Peack . W Parku Przylądkowym odwiedzamy Przylądek Cape oraz Przylądek Dobrej Nadziei miejsce, gdzie spotykają się dwa oceany Indyjski i Atlantycki. Odwiedzamy miejsce, gdzie słynni podróżnicy Bartolomeo Diaz oraz Vasco da Gama postawili pierwsze chrześcijańskie krzyże na w tej części afrykańskiego kontynentu. W drodze powrotnej do Kapsztadu wizyta w Simons Town na Plaży Pingwinów, gdzie można spotkać kolonie tysięcy pingwinów. Następnie powrót do Lodge, czas na odświeżenie. Wieczorem kolacja w restauracji - teatrze gdzie w czasie posiłków miejscowi artyści zapoznają nas z rytmami Afryki.(Tradycyjna kuchnia afrykańska oraz rytmy Afryki) przejazd przez śpiące miasto - Kapsztad nocą. Powrót do Lodge 3*.(Śniadanie w lodge, kolacja w restauracji)

Dzień 4 (460 km):
Po śniadaniu wyjazd z Kapsztadu, drogą prowadzącą przez tunel Hugenotów (4800m) w region Klein Karoo. Mijając liczne winnice zatrzymujemy się w rezerwacie ptasim miejscu gnieżdżenia się setek Białych Ibisów - niespotykany widok tych terytorialnych ptaków godzących się (ze względu na bezpieczeństwo piskląt) na niewygody kliku drzew. Zatrzymujemy się w lokalnej wytwórni suszonych lokalnych owoców ( mango, jabłka, brzoskwinie, banany, morele) po zapoznaniu się z prostym procesem suszenia owoców na słońcu ( nie w suszarniach) oraz zakupie tych zdrowych przysmaków na drogę , kontynuujemy podroż do małej , ale znanej na świecie destylarni Brendy - Barydale. Degustacja oraz zakupy i jedziemy dalej. Jadąc przez malownicze tereny z daleka od codziennej cywilizacji zatrzymujemy się w małej osadzie przy winnicy aby spróbować ( i zakupić - na drogę) najlepsze w regionie Porto oraz inne wina. Kolacja pod tytułem struś oraz nocleg na farmie strusi 4*. Wieczorem rozkoszujemy się widokiem gwiazd widzianych tylko z południowej części półkoli. ( śniadanie, Kolacja)

Dzień 5 (220 km):
Po wiejskim śniadaniu z wiejskimi kiełbaskami, jajkami, dżemami, serami, oraz lokalną kawą - wszystko z farmy, wyjeżdżamy podziwiać grotę Cango z jej wspaniałą kolekcją barwnych stalagmitów oraz stalaktytów -jest to piąta najpiękniejsza jaskinia na świece. Następnie przejazd przez rezerwat Swartberg Pass niezapomniane widoki mrożące krew w żyłach przepaście doprowadzą nas do osady Price Albert, krótki postój na kawę lub lokalną herbatę Rooibos. Po opuszczeniu osady przejazd przez dolną część wąwozu Swatrberg- Schoemanspoort, zatrzymujemy się na piknik w jednym z wielu czarujących miejsc widokowych. Wracając do Oudshoorn odwiedzamy jedną z farm hodowlanych strusi, gdzie zapoznamy się z interesującymi faktami hodowli tego ptaka oraz będziemy mieli okazję osiodłać tego biegacza pustyni. Powrót na farmę 4* oraz kolacja pod tytułem antylopy Afryki.(śniadanie, kolacja)

Dzień 6 (460km) :
Po śniadaniu wyjazd w stronę Garden Rout. Przejazd szlakiem górskim Montaque, który służył do transportu kości słoniowej z centralnej Afryki na wybrzeże. Postój w Knysna miejscu słynącym ze świeżych ostryg. Podróż łódką motorową do rezerwatu, gdzie specjalny terenowy pojazd zawiezie nas na szczyt góry z zapierającym dech widokiem na ocean oraz Knysna Lagoon, spacer do miejsca gdzie oceaniczne prądy wciskają się do laguny. Szybki obiad i powrót do portu aby kontynuować dalsza podróż przez największy most kontynentu Bloukrans, z możliwością ( fakultatywnie 50USD )Skok Bungie - Najwyższy skok na świecie 216 m , następnie udamy się do Tsitsikamma Nadmorskiego Parku Narodowego, gdzie czeka nas spacer Szlakiem Wydry, przez linowy most zawieszony ponad ujściem rzeki Sztormowej, obserwujemy odwieczną walkę oceanu z lądem. Wizyta w miejscu gdzie znajduje się 1000 letnie -Wielkie Drzewo” oraz jego starszy powalony brat. Przejazd do Port Elizabeth, zakwaterowanie w hotelu ( 100 m od plaży) kolacja w hotelu lub jeżeli czas na to pozwoli w miejscowej tawernie przy dźwiękach muzyki oraz miejscowym piwie , będziemy mieli okazje skosztować lokalnej ryby lub najlepszej w Afryce golonki pieczonej na otwartym ogniu. Nocleg w hotelu 3* ( śniadanie, obiad, kolacja)

Dzień 7 (280 km) :
Wczesny spacer po deptaku - plaży w poszukiwaniu muszli wyrzuconych po nocnym sztormie. Po śniadaniu wizyta w nadmorskim rezerwacie przyrody Cape Retrival , spacer po plaży oraz przy odpływie po rafie koralowej. Objazd miasta Port Elizabeth połączony ze zwiedzaniem zabytków - Fort Fryderyk 1799, kamieniczki rzemieślników, wieża Kampanella wybudowana dla uczczenia lądowania osadników w 1820 roku. Kierujemy się na północ do miejscowości Cradoc po drodze mijając regiony Cape Aloe - Czas na zwiedzanie uroczego miasteczka z kolonialną architekturą -Cradock. Nocleg w hotelu 3*. (Śniadanie, kolacja)

Dzień 8 (630 km):
Po śniadaniu przejazd przez centralną pustynię Karoo wokół Królestwa Lesotho. Podziwiając szczyty ponad 3400 mnpm, odwiedzamy kilka zabytkowych miejscowości takich jak Burgersdorp z fascynującymi rysunkami z czasów osadników oraz z fortecami zbudowanymi przez brytyjskich kolonialistów do obrony kolejowych mostów w czasach wojny kolonialnej. W rezerwacie Golden Gate, oglądamy przy złocistym zachodzie słońca widok na - Złote Wrota -( dla chętnych wspinaczka około 45 minut) zakończymy dzień przy wytwornej kolacji w hotelu na wysokości ponad 2000 m npm z przysmakami regionu. Hotel 4*( śniadanie, kolacja)

Dzień 9 (280 km):
Po śniadaniu odwiedziny w wiosce kulturowej ‘’Basutu’’, zapoznamy się z kulturą i obyczajami tego plemienia, które jeszcze tak niedawno praktykowało kanibalizm. ( czas na odwiedziny miejscowego Sangoma- czarownika) przejeżdżamy obok Gór Smoczych 3400m npm (przy korzystnych warunkach pogodowych) powitają widokiem na szczyty "Pałacu Gigantów", w parku Royal Natal Park z drugim najwyższym na świecie wodospadem Tugela (850 metrów wysokości) będziemy mieli okazje zobaczyć formacje "Amfiteatru" oraz wspiąć się do miejsca ,gdzie są znajdują się rysunki buszmeńskie. Na nocleg hotel 3* oraz kolacje zjeżdżamy do miejscowości Underberg. (śniadanie, kolacja)

Dzień 10 (300 km):
Po śniadaniu przygotowujemy się na przejazd z adrenaliną, specjalne pojazdy terenowe zabiorą nas na przeprawę życia poprzez stromy, wijący się szlak Sani Pass na szczyt najwyższej góry centralnych Gór Smoczych. Przejazd do Durbanu, hotelu 50 m od plaży. Miasto nazywane Bombajem Południa jest tętniącym życiem portem z atmosferą charakterystyczną dla regionu Oceanu Indyjskiego. Tygiel, w którym miesza się kultura azjatycka, afrykańska i europejska. Nocny przejazd miasta - Durbanu- z wizyta przy Ratuszu - miejscu, gdzie Winston Churchil wygłosił swoje pierwsze polityczne przemówienie. Kolacja oraz nocleg w hotelu 3* przy plaży - Golden Mile - Złota Mila. ( śniadanie, kolacja)

Dzień 11 ( 240 km):
Śniadanie, następnie spacer po Złotej Mili z niepowtarzalnymi plażami oraz ciepłym klimatem. Wizyta w wyjątkowym oceanarium, które mieści się na starym statku, delfinarium. Przejazd do osady - St. Lucia - zakwaterowanie, kolacja do wyboru; owoce morza lub afrykańskie steki. Nocleg w Lodge 4* (śniadanie, Kolacja)

Dzień 12 (210 km):
Śniadanie, następnie przejazd do rezerwatu Cape Vidal w drodze fotograficzne safari. Pobyt na plaży, gdzie można ponurkować na rafie koralowej ( maski, płetwy ) lub leniwie spędzić czas na plaży oceanu indyjskiego. Po południu wjeżdżamy do rezerwatu Umfolozi Hluhluwe - specjalizującym się w hodowli nosorożców. Nocleg na prywatnej farmie zwierząt, przy ognisku oraz odblaskach oczu dzikich zwierząt regionu. Lodge 3* ( śniadanie, kolacja)

Dzień 13 (180 km):
Po śniadaniu przejazd przez zapomniane, ukryte w górach Królestwo Swaziland -miejsce dumnych Swazi oraz ich pięknych kobiet. Zatrzymujemy się przy Górze Sibebe, ta granitowa góra mająca 3 biliony lat jest drugim największym po Uluru w Australii głazem na świecie. ( jeżeli czas pozwoli 4,5 godzinna wspinaczka na szczyt). Po sfotografowaniu ostatnich Swazi domków jedziemy w kierunku Parku Krugera. Po zakwaterowaniu w jednym z campów Parku Krugera, lokalny grill pod gwiazdami Afryki. ( śniadanie, kolacja)

Dzień 14 (180 km):
Wczesny wyjazd z kampu na poranne safari, pojazdami terenowymi, następnie śniadanie oraz dalsze safari po parku. Po południu czas wolny w jednym z obozów parku, a następnie kolejne safari po parku (mikrobusem)- jeden z najsłynniejszych rezerwatów na świecie - symbol Południowej Afryki ciągnie się 400 km z północy na południe i 70 km za wschodu na zachód. Północna część parku znajduje się w Prowincji Limpopo, a południowa w Mpumalanga. Na tym olbrzymim obszarze żyje 147 gatunków ssaków (łącznie z tzw. -wielką piątką” - lwami, lampartami, słoniami, nosorożcami, bawołami), jak również 114 gatunków gadów, 33 płazów, 50 gatunków ryb i 300 gatunków drzew. Odnotowano obecność ponad 500 różnych rodzajów ptaków. Wieczorem wyjazd z parku do osady Sabie. Zakwaterowanie oraz kolacja z lokalnym pstrągiem hotel 3* Nocleg w osadzie w Górach Smoczych,(śniadanie, kolacja)

Dzień 15 (480 km):
Śniadanie. Dzisiaj zwiedzamy Prowincje Mpumalanga oraz Panorama Route. Przejazd przez rezerwat Blyde River Canyon (Rezerwat Kanionu Rzeki Blyde) - Panorama Route” położony w niskich Górach Smoczych. Kanion rzeki Blyde i otaczające go tereny oferują jedne z najbardziej spektakularnych widoków w RPA. Kanion zajmuje trzecie miejsce pod względem wielkości na świecie, a unikalne formacje geologiczne takie jak - Burke Luck Potholes, Three Rondavels czy Okno Boga 20 (God’sWindow) z tropikalnym lasem deszczowym, wodospad Berlin oraz Lizbon należą do wielkich atrakcji tego regionu. Pod wieczór dojeżdżamy do Johannesburga, gdzie będzie na nas czekała zasłużona kolacja oraz nocleg w jednej z dzielnic Johannesburga. Hotel 3* ( siadanie, kolacja)

Dzień 16 (120km):
Śniadanie a następnie przejazd przez Johannesburg - miasto złota- gdzie odwiedzamy pomnik Katynia, oraz afrykańskich -Kamikadze”, następnie wizyta w parku lwów, gdzie spotkamy rzadkie okazy białych lwów, likaony oraz będziemy mieli okazje karmić żyrafy, popołudnie spędzamy w wiosce kulturowej Lesedi , gdzie zapoznamy się z 5 kulturami plemion RPA, tańce oraz śpiewy tych kultur zakończą ten intensywny dzień. Kolacja przy regionalnej muzyce oraz daniach Afryki, nocleg w domkach murzyńskich ( przystosowanych do wygód turystów)nocleg 3* ( śniadanie, Kolacja)

Dzień 17 (120 km):
Śniadanie. Przejazd do Pretorii, zwiedzanie Miasta Kwitnącej Jacarandy (80 000 drzew). Pretoria nowa nazwa Tshwane - administracyjna stolica kraju. Zwiedzanie Voortakers Monument - pomnika pierwszych białych osadników tego regionu, domu Paula Krugera pierwszego prezydenta republiki, Church Square, centrum miasta, Union Buildings - budynków rządowych. Transfer na lotnisko, odprawa oraz odlot do Europy.

Dzień 18:
Lądowanie w Europie, przerwa tranzytowa i dalszy lot do Warszawy.


TERMINY:
13.01.-30.01.2018
12.02.-01.03.2018
16.03.-02.04.2018
23.04 - 10.05.2018
06.07.-23.07.2018
09.08.-26.08.2018
11.09.-28.09.2018
06.10.-23.10.2018
09.11.- 26.11.2018
25.12.-11.01.2019*

* dopłata wysoki sezon 1670pln+koszt balu sylwestrowego

Cena:6270pln+1940USD

1 rata: 800pln
2 rata: 6270pln (minus 1 rata)
3 rata: 1940usd płatne na miejscu

Cena obejmuje:
- bilety lotnicze na trasie Warszawa - Kapsztad - Johannesburg - Warszawa
- zakwaterowanie w hotelach i bungalowach na poziomie 3*,4*, pokoje 2- osobowe z łazienkami i klimatyzacją (tam gdzie jest konieczna). Pokoje wyposażone są w czajnik, jest też przeważnie kawa i herbata. W większości miejsc noclegowych są także baseny kąpielowe.
- wyżywienie - śniadania na całej trasie + posiłki wymienione w programie.
- transport - mikrobus z klimatyzacją.
- opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika, który pełnił będzie jednocześnie funkcję kierowcy
- ubezpieczenia Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

Cena nie obejmuje:
- wstępów na wymienione imprezy oraz degustacje w RPA około -USD490,
- safari terenowymi pojazdami (na życzenie za dopłatą),
- napiwków dla bagażowych (ok. 1 USD za bagaż przy każdym noclegu)
- dopłatą do pokoju 1-osobowego 980 USD


Atrakcje:
RPA Swaziland 18 szlakiem osadników - rezerwaty Johannesburg Republika Południowej Afryki
RPA Swaziland 18 szlakiem osadników - rezerwaty Johannesburg Republika Południowej Afryki
RPA Swaziland 18 szlakiem osadników - rezerwaty Johannesburg Republika Południowej Afryki
CENNIK
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2018-03-16 do:2018-04-02 18 katalogowa A 6270 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2575 USD płatne na miejscu
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-04-23 do:2018-05-10 18 katalogowa A 6270 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2575 USD płatne na miejscu
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-07-06 do:2018-07-23 18 katalogowa A 6270 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2575 USD płatne na miejscu
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-08-09 do:2018-08-26 18 katalogowa A 6270 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2575 USD płatne na miejscu
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-09-11 do:2018-09-28 18 katalogowa A 6270 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2575 USD płatne na miejscu
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-10-06 do:2018-10-23 18 katalogowa A 6270 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2575 USD płatne na miejscu
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-11-09 do:2018-11-26 18 katalogowa A 6270 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2575 USD płatne na miejscu
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobach
od:2018-12-25 do:2019-01-11 18 katalogowa A 6270 PLN sprawdź miejsca
Dodatkowe informacje/uwagi: III rata: 2575 USD płatne na miejscu
Wyjazd dochodzi do skutku przy min. 15 osobachMercedes Tourismo L17 RHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Tourismo L17 RHD
Mercedes 404
Wycieczka, pielgrzymka - sprawdź dostępność i wynajmij autokar.
Ilość miejsc:
48+1
Rok produkcji:
1998
Klimatyzacja, LCD, DVD
Mercedes 404
Setra S315 HD
Duży pewny autokar idealny wynajem na wycieczkę lub pielgrzymkę.
Ilość miejsc:
49+2+1
Rok produkcji:
2000
Klimatyzacja, WC, LCD, DVD
Setra S315 HD
Mercedes Atego
Luksusowy autokar marki mercedes do wynajęcia na wycieczkę autokarową, pielgrzymkę i inne okazje...
Ilość miejsc:
34+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Atego
Volvo Padane
Wycieczka szkolna, pielgrzymka? wynajem autokaru Volvo Padane to doskonałe rozwiązanie.
Ilość miejsc:
56+1
Rok produkcji:
1988
Klimatyzacja, LCD, DVD
Volvo Padane
Ford Transit
Wynajem busów - tanie busy na wycieczkę, transport z lotniska, transport door-to-door i inne okazje.
Ilość miejsc:
14+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja, LCD, DVD
Ford Transit
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2002
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes 404
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes 404
Mercedes Travego 580
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
48+2+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Travego 580
Iveco
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Iveco
Mercedes Sprinter
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Mercedes Sprinter
NEOPLAN 3316 SHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1
Klimatyzacja, wc, dvd
NEOPLAN
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
25+1
Klimatyzacja, video, cd
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
BOVA magiq
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
BOVA magiq
Solaris Vacanza 13
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Solaris Vacanza 13
Setra 416 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2010
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 416 GT-HD
Setra 417 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2011
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 417 GT-HD
MAN Lion's Coach L
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
MAN Lion's Coach L

Albania, Andora, Antarktyda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bhutan, Białoruś, Birma (Myanmar), Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czad, Czarnogóra, Czechy, Ekwador, Estonia, Etiopia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Gujana Francuska, Hawaje, Hiszpania, Hiszpania/Majorka, Holandia, Indie, Indonezja, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kambodża, Kamerun, Kanada, Kenia, Kirgistan, Kolumbia, Kongo Demokratyczne, Korea, Koreańska Republika Ludowa, Kuba, Liban, Litwa, Łotwa, Macedonia, Madagaskar, Malta, Maroko, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Mongolia, Namibia, Nepal, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Sudan, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tanzania, Turcja, Turkmenistan, Uganda, Ukraina, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy,