Autokary Wynajem autokarów (Policz sam) Cennik Wolne terminy Informacje ogólne Kontakty Zapytaj Dokumenty Door to door Bilety autokarowe Ubezpieczenie Karta EURO26 Last minute Przewozy krajowe Transfery na lotnisko
 
"TravelGroup" Sp. z o.o.
Biuro Podróży
ul. Kalinowa 1/1
43-309 Bielsko-Biała
tel. +48 33 482 40 20
fax: +48 (33) 816 10 42
infolinia: 801 62 62 84

gsm1: +48 501768844 24h
gsm2: +48 797999090
gsm3: +48 509878000 24h
gsm4: +48 508567621


BELGIA
+3228084232 Bruksela

SZWAJCARIA
+41435012912 Zurych

USA
+16502822412 Mountain View

WIELKA BRYTANIA
+442031294813 Londyn

WŁOCHY
+3904611560087 Trentino

e-mail: biuro@travelplan.pl
Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 8-18;
 
Symbol oferty: 1611/1719
Państwo: no conv :
Region: no conv :
Miasto: no conv :
Transport: Brak informacji
Profil wyjazdu: Brak informacji
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: Brak informacji
Zakwaterowanie: Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji
świadczenia:
Cena podstawowa:
Dokwaterowanie do pokoju 2-os., Uczestnik, HKG-WAW, WAW-HNL
OPIS:
PACYFIK PÓŁNOCNY:
Hawaje - Wyspy Marshala - Federacyjne Stany Mikronezji (Kosrae, Pohnpei, Chuuk, Yap) - Północne Mariany - Palau - Guam - Hongkong

Dzień 1:
Zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot do Honolulu przez dwa porty tranzytowe.
Dzień 2:
Lądowanie na zagubionych w bezmiarze Pacyfiku Hawajach w godzinach nocnych, powitanie na lotnisku wonnymi wieńcami kwiatowymi, transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 3:
Wypoczynek na Waikiki Beach, kąpiele w ciepłych wodach Pacyfiku. Późnym popołudniem przejazd na lotnisko. Wylot do Republiki Wysp Marshalla.

Dzień 4:
Przekroczenie Międzynarodowej Linii Zmiany Daty. Po przekroczeniu tej linii nagle znajdziemy się w innej -czasoprzestrzeni”, odkryjemy, że straciliśmy w jednej chwili jeden cały dzień, który wypadnie z naszego życia. Przylot do stolicy atolu Majuro - do D-U-D (Delap, Uliga i Darrit). Transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 5:
Wycieczka po wyspie. Oglądanie reliktu drugiej wojny światowej - jedynego japońskiego bunkru, a także niezwykłych domów tubylców, których kobiety zwykły ubierać się w oryginalne sukienki muu-muu. Zwykle męskie głowy na widok tak przywdzianych kobiet same się odwracają, nie wiadomo tylko czy za kobietami czy za sukienkami. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 6:
Przejazd około 50 km do Laura, centrum rolniczego atolu (szosa prowadzi wśród szpalerów palm kokosowych za którymi z jednej i drugiej strony jest już tylko ocean. Zajęcia plażowe połączone z wycieczką łodzią do grupy bezludnych wysepek Rongrong lub fakultatywnie atrakcyjny snorkelling w Laura Beach. Także fakultatywnie przy odrobinie szczęścia i zasobności kiesy możliwość przelotu na dalekie Bikini. Nocleg.
Dzień 7: Przelot z Wysp Marshalla na Wyspę Moen w Stanie Chuuk (Federacyjne Stany Mikronezji). Wyspa Moen leży w olbrzymiej Lagunie Chuuk, uważanej za najbardziej spektakularną na Pacyfiku. Z laguny wyłania się mnóstwo wysp, które stanowią najwyższe partie krateru potężnego podwodnego wulkanu. Podnóże tego wulkanu znajduje się około 10 tys. metrów pod powierzchnią Pacyfiku. Transfer do hotelu. Kąpiel i plażowanie. Nocleg.
Dzień 8: Wycieczka po wyspie Moen: japońska latarnia morska, Seminarium Mikronezyjskie, jaskinia Nefo. Dwukilometrowy marsz do Wodospadu Wichon. Wejście na Górę Tonaachaw (230 m n.p.m.) skąd roztacza się wspaniały widok na Lagunę Chuuk. Miejscowi unikają tego wzgórza, bo według nich góra ta jest nawiedzona przez ducha złej kobiety zwanej Neawacha. Nocleg.
Dzień 9: Wycieczka łodzią po Lagunie Chuuk. Wizyta na wyspach Dublon, Eten i Fefen. Podpatrywanie życia wyspiarzy. Na Fefen przejście wzdłuż wyspy szlakiem około 8 km. Kąpiele morskie. Nocleg.
Dzień 10: Wylot na wyspę Kosrae, stanowiącej najmniej znany stan Federacyjnych Stanów Mikronezji. Przylot i transfer do hotelu. Spacer po Tobol, centrum administracyjnym wyspy. Nocleg.
Dzień 11: Wycieczka na wyspę Lelu, która jest połączona groblą z wyspą Kosrae. Na Lelu znajduje się zagadkowe znalezisko archeologiczne datowane na lata 1250 -1400 n.e. To rozległy i dobrze zachowany kompleks starego miasta, stolicy dawnego królestwa. Po południu plażowanie i płetwonurkowanie. Nocleg.
Dzień 12: Wylot do Pohnpej - następnej wyspy przynależnej do Federacji Państw Mikronezji. Przylot i transfer do hotelu, zakwaterowanie, spacer po mieście Kolonia, Wieża Niemiecka i hiszpański fort, wioska Polinezyjczyków Kapingamarangi, stacja rolnicza. Nocleg.
Dzień 13: Całodniowa wycieczka do ruin miasta z XIII-tego wieku Nan Madol, zwanego Wenecją Oceanii. Wizyta w starej (Kolonia) i nowej (Palikir) stolicy kraju, liczne tajemnicze namorzyny. Wspaniała skała widokowa Sokhes Rock. W Palikir ciekawe próby budownictwa, nawiązującego do tradycyjnej architektury. Powrót na nocleg do hotelu.
Dzień 14: Po śniadaniu wyjazd na lotnisko i przelot przez Guam. Przylot na Archipelag Północnych Marianów. Przylot do stolicy archipelagu - Chalan Kanoa na wyspie Sajpan, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Piesze zwiedzanie Sajpanu, próba bratania się z miejscową ludnością. Po południu wycieczka do Grot (Grotto), gdzie będzie możliwość nurkowania w krystalicznie czystej wodzie i plażowanie. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 15: Wycieczka wokół wysepki Managaha, pływanie wśród raf koralowych, wizyta w wioskach-podglądanie zwyczajów i ceremonii tubylców. Po południu wizyta przy Banzai Cliff, miejscu zbiorowego samobójstwa Japończyków w 1944 r. po tym jak wyspę Sajpan zajęli Amerykanie. Obok znajduje się Rów Mariański - najgłębsze miejsce na kuli ziemskiej, głęboka zaduma nad -rowem bez dna”. Powrót do hotelu, fakultatywnie możliwość wyjścia na wieczór folklorystyczny. Nocleg.
Dzień 16: Do południa plażowanie, harce w wodzie, nurkowanie z maską. Po południu przejazd na lotnisko, wylot do Koror stolicy niepodległego państwa Palau o którym mówi się z uwagi na liczną administrację i małą liczbę ludności - -państwo, w którym tak wielu rządzi tak nielicznymi”. Przylot i transfer do hotelu. Nocleg.
Dzień 17: Wycieczka po wyspie - oglądanie wiosek i znajdujących się tam charakterystycznych -domów starszyzny” (bai). Wizyta na farmie hodowlanej gigantycznych małży (Tridacna) o długości ponad metra i wadze ok. 200 kilogramów! Po południu odwiedzenie wysepki z galaretowatym stawem, w którym żyją meduzy pozbawione parzydełek. Powrót do hotelu. Wieczorem możliwość wyjścia do jednej z rozlicznych knajpek celu skosztowania miejscowego smakołyku homara w sosie waniliowym z dodatkiem sproszkowanych ostryg lub langusty po palauańsku… Nocleg.
Dzień 18: Odpoczynek na plaży lub fakultatywnie rejs na kilka z wielu rozlicznych wysepek przybrzeżnych (Rock Island). Późnym popołudniem przejazd na lotnisko, wylot na wyspę Yap (Kraj Kamiennych Pieniędzy) należącą do Federacji Państwa Mikronezji. W kraju tym ciekawostką oprócz kamiennych pienię-dzy jest to, że kobiety strawę dla mężczyzn przyrządzają w oddzielnych naczyniach, bo nie wolno im jeść posiłku pochodzącego z naczyń z których jadła kobieta. Kobiety mogą odsłaniać piersi, ale zgorszenie wywołuje pokazanie przez kobietę obnażonych kolan, bo są one na Yap najwyższym atrybutem seksu. Przylot i transfer do hotelu. Nocleg.
Dzień 19: Wycieczka po wyspie. Wizyta w miejscowości Balabad, gdzie zachowały się jedyne na świecie autentyczne kamienne pieniądze, ogromne niczym młyńskie kamienie (bank kamiennych pieniędzy). Po drodze wodzenie wzrokiem za półnagimi mieszkankami wyspy. Te niezwykłej urody niewiasty zwykły chadzać jak tradycja każe w stroju toples. Za to starannie okrywają kolana jako najbardziej wstydliwą część ciała… Pokazy niezwykle ekspresyjnych tańców w Maa. Powrót na nocleg do hotelu.
Dzień 20: Przelot z Yap na Guam, dawnej kolonii Hiszpanii, części Wicekrólestwa Meksyku, obecnie będącego tak zwanym -niewłączonym terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki”. Transfer do hotelu. Zwiedzanie stolicy kraju - Agana: Plaza de Espana, Fort Santa Agueda, Most San Antonio, pomnik papieża Jana Pawła II, Muzeum Guam. Przysłuchiwanie się mowie przechodniów, brzmiącej podobnie do języka hiszpańskiego. Jest to język camorro, nieco zniekształcony hiszpański. Nocleg.
Dzień 21: Od rana plaża i kąpiel. Pożegnanie z Mikronezją i po południu wylot z Guam do Hongkongu. Przylot i zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 22: Zwiedzanie Hongkongu: Tshim sha tsui, krótka przeprawa na wyspę Hongkong legendarnym promem Star Ferry, wjazd kolejką na szczyt wyspy Hongkong Victoria Peak, przejazd jedynymi na świecie piętrowymi tramwajami, wycieczka na wyspę Lantau do klasztoru buddyjskiego Po-Lin skąd spacer w dół około 2 godziny do stacji metra. Wieczorem wylot do Europy.
Dzień 23: Powrót przez jeden z portów lotniczych Europy do Warszawy.

TERMINY:
27.02 - 21.03.2017
04.08 - 26.08.2017*
10.11 - 02.12.2017

CENA:
17 800 PLN + 3540 USD
1rata: 800 zł płatne przy zapisie
2 rata: 17 800 PLN płatne na 35 dni przed wylotem (minus 1 rata)
3 rata: 3540 USD uczestnik zabiera ze sobą

CENA ZAWIERA:
- przeloty samolotem według programu na całej trasie
- opiekę polskojęzycznego pilota
- zakwaterowanie: hotele i motele 3* i 4*; pokoje 2-os. z łazienkami
- wyżywienie, śniadania na całej trasie
- przejazdy wewnętrzne, mikrobus, łodź
- transfery lotnisko - hotel - lotnisko
- opłaty za przewodników lokalnych
- ubezpieczenie TU Europa (KL 30 000 EUR, NNW 3 000 EUR)

W CENIE NIE SĄ ZAWARTE:
- opłaty za wjazdy do parków i biletów wstępów 290 USD
- opłaty lotniskowe 110 USD
- pozostałe posiłki (aranżuje pilot)
- dopłata do pokoju jednoosobowego 990 USD

* dopłata do wysokiego sezonu 1 500 PLN + 480 USD
UWAGI:
- program (kolejność odwiedzanych wysp oraz długości pobytów na poszczególnych wyspach) może ulec zmianie, ze względu na dostępność przelotów lotniczych.
- istnieje możliwość wcześniejszego wylotu na Hawaje i zwiedzania wysp z lokalnym przewodnikiem.

Atrakcje:
CENNIKMercedes Tourismo L17 RHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Tourismo L17 RHD
Mercedes 404
Wycieczka, pielgrzymka - sprawdź dostępność i wynajmij autokar.
Ilość miejsc:
48+1
Rok produkcji:
1998
Klimatyzacja, LCD, DVD
Mercedes 404
Setra S315 HD
Duży pewny autokar idealny wynajem na wycieczkę lub pielgrzymkę.
Ilość miejsc:
49+2+1
Rok produkcji:
2000
Klimatyzacja, WC, LCD, DVD
Setra S315 HD
Mercedes Atego
Luksusowy autokar marki mercedes do wynajęcia na wycieczkę autokarową, pielgrzymkę i inne okazje...
Ilość miejsc:
34+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja, LCD, DVD
autokar ekskluzywny Mercedes Atego
Volvo Padane
Wycieczka szkolna, pielgrzymka? wynajem autokaru Volvo Padane to doskonałe rozwiązanie.
Ilość miejsc:
56+1
Rok produkcji:
1988
Klimatyzacja, LCD, DVD
Volvo Padane
Ford Transit
Wynajem busów - tanie busy na wycieczkę, transport z lotniska, transport door-to-door i inne okazje.
Ilość miejsc:
14+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja, LCD, DVD
Ford Transit
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes Tourismo 350
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2002
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Tourismo 350
Mercedes 404
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2001
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes 404
Mercedes Travego 580
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
48+2+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Mercedes Travego 580
Iveco
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Iveco
Mercedes Sprinter
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
20+1
Rok produkcji:
2005
Klimatyzacja
Mercedes Sprinter
NEOPLAN 3316 SHD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1
Klimatyzacja, wc, dvd
NEOPLAN
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
25+1
Klimatyzacja, video, cd
MERCEDES ERNST AUWARTER 815 D
BOVA magiq
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
49+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
BOVA magiq
Solaris Vacanza 13
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2006
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Solaris Vacanza 13
Setra 416 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
53+1+1
Rok produkcji:
2010
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 416 GT-HD
Setra 417 GT-HD
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2011
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
Setra 417 GT-HD
MAN Lion's Coach L
Wynajem autokarów na wycieczkę, pielgrzymkę - zobacz prezentację oraz szczegółowy opis autokaru.
Ilość miejsc:
57+2+1
Rok produkcji:
2008
Klimatyzacja,WC, LCD, DVD
MAN Lion's Coach L

Albania, Andora, Antarktyda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bhutan, Białoruś, Birma (Myanmar), Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czad, Czarnogóra, Czechy, Ekwador, Estonia, Etiopia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Gujana Francuska, Hawaje, Hiszpania, Holandia, Indie, Indonezja, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kambodża, Kamerun, Kanada, Kenia, Kirgistan, Kolumbia, Kongo Demokratyczne, Korea, Koreańska Republika Ludowa, Kuba, Liban, Litwa, Łotwa, Macedonia, Madagaskar, Malta, Maroko, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Mongolia, Namibia, Nepal, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Sudan, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tanzania, Turcja, Turkmenistan, Uganda, Ukraina, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy,